Hakkımızda

Biz Kimiz

2016 yılında kurulan Haustell Mimarlık; yaratıcılık ile bilgiyi, realizm ile hayal gücünü, fonksiyon ile farklı yaşam biçimlerini  yorumlayarak ele aldığı mimari ve iç mimari projelerle birlikte, ürün tasarımları geliştiren bir tasarım ve uygulama ofisidir.

Bugün, mimari, iç mimari, tasarım, satın alma ve inşaat departmanlarıyla geniş bir ekip olan Haustell Mimarlık’ın Ankara ve Kayseri ofisleri de, yurt genelindeki ve yurt dışındaki projelerde çalışmalarına devam etmektedir. Haustell Mimarlık’ın tasarım anlayışı; modern mimari terminolojisinin başlıca prensiplerinden ilham alır. Bu anlayış, deneysel yaklaşımıyla kendini sürekli olarak  geliştirerek çağdaş bir dilde ilerici tasarım çözümleri üzerinde yoğunlaşır. Mimarı altyapıyla geliştirdikleri ve malzemenin ifadesini ortaya koydukları farklı ölçekli mekan tasarımlarında keşfedilmemiş yaşam tecrübeleri sunmaktadır.

Haustell Mimarlık, büyük ve küçük ölçekli birçok projeye imza atmış olup; konut, ofis, kafe-restoran, otel, showroom, eğitim yapıları, üretim tesisleri ve ticari yapılar üzerinde çalışmaya devam etmektedir.

Ahmet Ekincioğlu

Mimar / Kurucu

Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi  Özgeçmiş

ahmet@haustellmimarlik.com

Ertuğrul Gümüşcü

Mimar / Kurucu

TC Haliç Üniversitesi Mimarlık Fak.  Özgeçmiş

ertugrul@haustellmimarlik.com

Oğuz Gümüşcü

Kurucu

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi  Özgeçmiş

oguz@haustellmimarlik.com

Kenan Ekincioğlu

Kurucu

kenan@haustellmimarlik.com

Mertkan Çelik

Mimar

Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

mertkan@haustellmimarlik.com

Çiğdem Devrim

Mimar

Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi
cigdem@haustellmimarlik.com

İbrahim Öncel

Mimar / Şantiye Şefi

Azerbaycan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

ibrahim@haustellmimarlik.com

Büşra Bulut

İç Mimar

Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

busra@haustellmimarlik.com

Ahmet Sarı

Mimar

Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

a.sari@haustellmimarlik.com

Dilek Güçlü

Finans Sorumlusu

dilek@haustellmimarlik.com

Dilek Demirci

Üst Düzey Yönetici Asistanı

d.demirci@haustellmimarlik.com

Muhammet Yıldırım

Pazarlama Sorumlusu

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi
muhammet@haustellmimarlik.com

Hilal Doğan

Üst Düzey Yönetici Asistanı

Cumhuriyet Üniversitesi Muhasebe
hilal@haustellmimarlik.com

Casper